Як вибрати інвалідний візок?

Наскільки комфортно почувають себе люди з обмеженими можливостями в звичайному для здорових людей середовищі? Однозначно відповісти на це питання складно. Найскладніше доводиться тим, хто страждає порушенням опорно-рухового апарату. Адже саме цим людям інвалідне крісло-коляска необхідне, як повітря.

Як вибрати інвалідну коляску? Часи дефіциту, на щастя, позаду. Тому, купити будь-що в наш час не складає особливих труднощів. А ось проблема вибору існує через різноманіття пропонованих послуг. В інтерет-магазині «Ваше здоров'я» вам допоможуть зробити правильний вибір.

Крісло-коляска для інвалідів - своєрідний засіб пересування. Воно замінює їм не тільки втрачену можливість пересуватися, а, без перебільшення, повертає до життя. Маючи таке крісло, люди з особливими потребами можуть зустрічатися, а головне, спілкуватися з такими ж людьми, як вони. А це дорогого вартує. Бо часом досить одного слова, щоб повернути людині віру в життя.

Перед купівлею інвалідного візка зверніть увагу на наступні чинники. Для початку визначтеся, вам потрібна коляска чи каталка? Остання передбачає, що інваліду обов'язково потрібен супроводжуючий, який і буде приводити в рух каталку. Тому такі пристосування обладнані невеликими колесами.

Якщо у вас немає потреби в стороній допомозі, значить інвалідне крісло-коляска саме те, що вам потрібно. Воно повинно бути комфортним і зручним, тому що його головне призначення - зробити ваше життя простішим, а не додати клопоту. Тому магазин «Ваше здоров'я» пропонує прокат колясок.

На що потрібно звернути особливу увагу? Перш за все, вага людини. Якщо вона перевищує 100 кг, то вибирайте коляску з укріпленою основою. Далі зверніть увагу на об’єм таза пацієнта. Від цього залежить ширина сидіння. Зазвичай, вона коливається в межах від 43 до 46 см. Габарити самої коляски не менш важливі. Людина в ній повинна вільно пересуватися як в будинку, так і на сходовому майданчику і у дворі. У вашому будинку немає пандусів, а ліфт часто не працює? Тоді вага коляски ще одна важлива умова. Вона повинна бути максимально легкою і мобільною. Подивіться, чи має коляска підніжку, підлокітники, підголівник - у цьому випадку це не дрібниця, а життєво необхідні аксесуари. Якщо людина з особливими потребами не втратила інтерес до активного життя, то їй однозначно потрібна електроколяска. Купити електричну інвалідну коляску ви можете в інтернет-магазині «Ваше здоров'я». У нас в асортименті тільки сертифікована якісна продукція від офіційних постачальників. Наше підприємство створене за підтримки фірми «ОТТО БОКК ГмбХ» (Німеччина). На сьогодні ми є офіційним представником німецької компанії.

Де купити інвалідні візки? Наш головний офіс знаходиться в Києві. Вам потрібна інвалідна коляска? Харків - місто, в якому теж є наша філія. Ми продаємо інвалідні коляски як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Наші консультанти завжди до ваших послуг. Ми хочемо полегшити ваше життя, тому пропонуємо таку послугу, як прокат колясок. Спробуйте і переконайтеся самі, що ваше здоров'я нам не байдуже!