Інвалідне крісло-візок: як зробити правильний вибір?

Проблеми з опорно-руховим апаратом — це ще не привід для депресії. Час іде, тому навіть хворим не можна зупинятися. Сьогодні існує безліч способів, як залишитися “на ходу”. Один з них — це інвалідне крісло-візок. Така річ допоможе хворому не лише самостійно пересуватися, а й дасть змогу не випасти з колії життя.

Проте корисним інвалідний візок буде лише в тому випадку, якщо правильно його обрати. Адже неправильно підібраний тип, модель чи розмір не лише унеможливить рух, а й може спричинити погіршення стану здоров'я.

Сьогодні на ринку існує безліч моделей, які відрізняються дизайном та набором технічних характеристик. Перед тим як вибрати інвалідне крісло-візок, варто визначитися, які саме характеристики підійдуть хворому.

В першу чергу потрібно вияснити, який тип коляски потрібен. Їх існує два: крісла каталки (використовуються для ослаблених людей, яким важко рухатися самостійно) та крісла-коляски (бувають з ручним або електронним приводом, інвалід управляє самостійно). На сайті компанії “Ваше здоров'я” ви можете придбати будь-який вид інвалідного візка. Широкий асортимент дозволить вам знайти те, що потрібно. А доступна ціна дасть вам змогу придбати крісло-коляску з відмінною якістю.

В каталозі компанії ви знайдете та зможете придбати кімнатні, активні, універсальні, посилені, багатофункціональні, дитячі та коляски з ручним та електричним приводом. Одні з них призначені для пересування по будинку чи квартирі, інші ідеально підходять для людей з обмеженими фізичними можливостями, але які ведуть активний спосіб життя. Такі візки відрізняються підвищеною міцністю, надійністю, маневреністю, багатофункціональністю. Якщо інвалід займається спортом, тоді варто придбати спортивну інвалідну коляску. Такий вид візка здебільшого виготовляється на замовлення з урахуванням усіх особливостей. Вони здатні витримати екстремальні спортивні навантаження, дозволяють грати в баскетбол, волейбол, великий теніс та інші спортивні ігри на будь-якому рівні.

Універсальні спортивні коляски — це відмінне співвідношення ціни та надійності. Вони можуть використовуватися як в квартирі, так і на вулиці та забезпечують високий комфорт при пересуванні.

Якщо ви визначилися з видом інвалідної коляски, то сміливо можете заходити на сайт та робити свій вибір. Проте не варто забувати і про особливості хворого. При виборі коляски варто приділити велику увагу розміру та висоті сидіння та іншим деталям. Людина з обмеженими фізичними можливостями повинна почувати себе комфортно. Це найголовніше, що варто запам'ятати.

Після того, як ви врахували усі особливості, вибрали вид коляски, модель та технічні характеристики, можна сміливо робити покупку. Інвалідне крісло-візок можна купити на сайті компанії “Ваше здоров'я”. Фахівці обов'язково проконсультують вас та допоможуть зробити правильний вибір.