Глюкометр Акку Чек Перформа: якість та надійність гарантована виробниками

Цукровий діабет — це хвороба, яка вимагає постійного догляду. Дуже важливо, щоб хворий слідкував за кількістю глюкози у крові, для того, щоб стан здоров'я не погіршувався. Для цього використовують спеціальні прилади — глюкометри. Вони бувають різними, та мають одне призначення — вимірювати кількість глюкози у крові хворого на цукровий діабет.

Глюкометр Акку Чек Перформа — це те, що вам треба, якщо вас цікавить якість виконання вимірювань. Він має ряд особливостей, через які здобув популярність.

Наприклад, час вимірювання — всього 5 секунд. Це означає, що ви зможете робити аналізи швидко і в будь-який зручний для вас час. Вам потрібно буде всього 0,6 мкл крові, тому ви зможете зробити вимірювання майже непомітно. Також цей прилад дасть вам змогу вимірювати середню кількість глюкози у крові за 7, 14, 30 та 90 днів. А ще однією з основних переваг цього приладу є те, що він має пожиттєву гарантію від виробника.

Ще однією особливістю глюкометра Акку Чек Перформа є те, що він дозволяє робити маркування результатів до та після прийому їжі та має функцію нагадування про вимірювання після їжі. Також ви можете встановити на приладі будильник на чотири моменти часу, таким чином матимете постійне нагадування про вимірювання.

Також прилад має функцію попередження про гіпоглікемію в індивідуально налаштовуваному порядку. А можливість передачі даних в ПК дасть вам можливість зберігати результати своїх вимірювань.

Як користуватися приладом?

Глюкометр Акку Чек Перформа — це стандартний прилад для вимірювання глюкози в крові. Тому для користування вам обов'язково знадобиться трохи вашої крові. Проте як і в кожного апарату цей глюкометр має свої особливості:

- для включення приладу потрібно вставити в нього тест-смужку;

- потім варто перевірити номер коду. Після того як номер коду висвітиться на екрані, з'явиться символ тест-смужки з миготливим символом краплі крові. Символ краплі крові вказує на те, що прилад готовий до проведення вимірювання;

- прикладіть кінчик тест-смужки (поле жовтого кольору) до краплі крові, отриманої з кінчика пальця або з альтернативного місця, наприклад, з передпліччя або долоні;

- висвітиться символ з пісковими годинами. Приблизно через 5 секунд на екрані з'явиться результат вимірювання;

- результат буде автоматично збережений в пам'яті із зазначенням дати і часу.

- поки тест-смужка знаходиться в приладі, ви можете відзначити результат відповідним символом: до або після їди.

Більш детальну інформацію про роботу приладу можна знайти в посібнику користувача.

Якщо ви шукаєте якісний глюкометр Акку Чек Перформа, то вам треба зайти на сайт компанії “Ваше здоров'я”. Тут ви зможете купити його за вигідною для вас ціною.