Дитяче ортопедичне взуття — рекомендовано фахівцями

Неправильна постава стопи – одна з головних причин розвитку хвороб опорно-рухової системи. Особливо важливо приділяти увагу дитині, адже саме  під час росту організму важливо, щоб кожна кісточка росла і розвивалась правильно. Дитяче ортопедичне взуття — та річ, яку необхідно придбати усім батькам, адже організм буде здоровим за умови, що дитячі ноги ростимуть правильно.

Дитяча ніжка росте дуже швидко – за 2 роки розмір може збільшитись на 2-3 позиції. Але не зважаючи на це, ні в якому разі не економте на дитячому взутті – наслідки можуть бути негативними для здоров’я.  В жодному разі не варто купувати взуття на виріст, адже дитячій нозі в такому взутті некомфортно. Для того, щоб нога росла правильно, взуття обов’язково  повинне підходити за розміром та  ідеально сидіти на ніжках.

В той час, коли дитина починає впевнено ходити батькам варто задуматись про профілактику плоскостопості та клишоногості. Не варто цим нехтувати, це дуже важливий процес. Наразі дитяче ортопедичне взуття використовує багато сімей, які на власному досвіді переконались у його користі та необхідності.  Крім того, якщо неприємні симптоми вже проявились, то дитяче ортопедичне взуття допоможе їх усунути. Воно не лише допомагає правильному розвитку стопи, попереджуючи захворювання, а й лікує клишоногість та плоскостопість.

Вибір правильного ортопедичного взуття – процес, до якого варто поставитись з відповідальністю. Основні елементи, на які варто звернути увагу  - стійкість та невисокий каблучок. Каблучок може бути як зовнішнім, так і внутрішнім, висотою 5-10 мм для малюків та 20-25 для дітей шкільного віку. Постійне носіння взуття на стійкому каблуці розвиває м’язи спини та випрямляє поставу.

Надійна фіксація взуття усуває ризики пошкодження ноги та є запорукою правильного розвитку стопи. Важливий момент – п’ята та носок мають бути повністю закриті, адже це оберігає дитину дів ударів та можливого травмування. У літню пору року допускається відкрита ділянка задника, за умови, що взуття надійно фіксується на нозі. В свою чергу, жорсткий задник гарантує нозі стійкість та не дозволяє їй ковзати вперед-назад, що запобігає травмуванню суглобів та зв'язок. Найнадійніше фіксується високе взуття (від кісточок) з якісними та надійними застібками або шнурками.

Як правило, перевагу надають для взуття з натуральних матеріалів або з перфорованим верхом – воно забезпечує хорошу вентиляцію шкірі, нога «дихає».

Та все ж, якщо ви зважились купити своїй дитині ортопедичне взуття, то, в першу чергу, приділяйте увагу правильному вибору розміру. Взуття не має надто затискати ногу, але так само не має бути надто вільним – нозі має бути комфортно. Зверніть увагу, що надто грубі внутрішні шви в майбутньому натиратимуть ногу та створюватимуть дискомфорт при ходьбі. Щоб уберегти маленьких дітей від травмування, варто надавати перевагу взуттю з закритим носком і п’яткою.

Тепер ви достатньо знаєте для того, щоб правильно обрати найбільш підходяще ортопедичне взуття для вашої дитини. На сайті компанії “Ваше здоров'я” ви зможете замовити їх онлайн за доступною ціною.